Maistas ir gėrimai

Kompiuterinė mokomoji priemonė „Maistas ir gėrimai“ (peržiūrėti)

Skirta lietuvių kalbos žodžių mokymui(si) ir įtvirtinimui ikimokyklinio amžiaus vaikams. Priemonė parengta dvejomis versijomis: mažosiomis ir didžiosiomis raidėmis. (Pastaroji svetainėje netalpinama, kreiptis į autorę elektroniniu paštu). Priemonė didžiosiomis raidėmis naudojama tiems vaikams, kurie dar nepažįsta ar neskiria mažųjų raidžių.

Priemonė taip pat tinkama jaunesniojo mokyklinio amžiaus  mišrių ir specifinių pažinimo procesų sutrikimų ir kitų negalių turintiems 6-12 metų vaikams.

Ši priemonė gali būti naudojama darželio auklėtojų bei mokytojų, specialiųjų pedagogų, logopedų, surdopedagogų, dirbančių su specialiųjų ugdymo(si) poreikių (specifinių pažinimo, klausos sutrikimų) turinčiais mokiniais.

Priemonės tikslas – palengvinti, padaryti patrauklesnį ir įdomesnį žodžių mokymo(si), raidelių pažinimo procesą.

Kompiuterinę mokomąją programą sudaro skyriai:

1. Daržovės
2. Vaisiai