Mano garderobas

Kompiuterinė mokymo priemonė „Mano garderobas“ (peržiūrėti)

Kompiuterinė mokymo priemonė „Mano garderobas“ – tai mėginimas naujai pažvelgti į technologinio ir IKT raštingumo ugdymą – sujungti technologijų, informacinių technologijų mokytojų įdirbį bei mokinių įgytą raštingumą modeliuojant mokymosi aplinkas. Kompiuterinė mokymo priemonė „Mano garderobas“  – tai technologijų, dailės, informacinių technologijų bendro mokyklinio projekto „Mokyklinio kostiumo kūrimas“ sudėtinė dalis. Projekto idėja – bendradarbiaujant technologijų, dailės, informacinių technologijų mokytojams ir 9-10 kl. mokiniams ugdyti Centro mokinių požiūrį į drabužių kultūrą, drabužių kultūros palikimą ir jo vietą šiandieną, parengti mokinį tapti gerai nusimanančiais, taupiais vartotojais, gebančiais racionaliai sudaryti savo garderobą, tapti savitais, įdomiais, nepakartojamais. Kompiuterinė mokymo priemonė „Mano garderobas“ yra technologijų ir informacinių technologijų bei 9-10 klasių mokinių mokymo(si) bendradarbiaujant rezultatas.

Ši priemonė skirta 5-10 kl. mokiniams, nepriklausomai nuo jų technologinio raštingumo lygmens, susipažinti su drabužių kultūra, klasifikacija, jaunimo drabužiais, jų sudėtinėmis dalimis.

Kompiuterinę priemonę sudaro šios dalys:

• Garderobas, jo sudarymo principai;
  • Drabužių klasifikacija:

• pagal sezoniškumą,
• pagal paskirtį,
• pagal eksploatacijos sąlygas,
• pagal žmogaus amžių ir lytį,
• pagal kirpimą ir siuvimo būdą;

• Aksesuarai:

• papuošalai,