Vietovės planas

Kompiuterinė mokomoji priemonė „Vietovės planas“ (peržiūrėti)

IT ir geografijos integruotos pamokos „Vietovės planas“ 6 klasei KMP - tai metodinė priemonė, įrodanti geografijos dėstymo metodikos progresą bei IT praktinį panaudojimą. Šios mokymo priemonės pagrindinis tikslas - palengvinti, padaryti patrauklesnį ir įdomesnį mokymą ir mokymąsi. Ši priemonė palengvina pasiruošimą pamokai ir pačios pamokos vedimą, leidžia patikrinti mokinių žinias ir juos įvertinti, suteikti mokiniams galimybę dirbti pagal savo sugebėjimą ir tempą.

KMP „Vietovės planas“ rekomenduojama Respublikos bendro lavinimo mokyklų bei sutrikusios klausos 6 klasių mokiniams.

Priemonėje pateikiamas pamokos turinys, kurį sudaro pamokos planas, teorinė medžiaga, tipinė užduotis, testas, naudingos nuorodos, savikontrolei – interaktyvios užduotys, pramogai – dėlionė.

Akimirkos

KKNUC